Hizmetlerimiz

HEMEN Kurye Çağır0212 269 9222 0216 415 20 19

Acil İlaç

Acil İlaç Kurye

Acil ilaç teslimatlarını İstanbul kurye kalitesi ile sizlere sunuyoruz. Sizde nerede olursanız olun İstanbul içerisinde acil olarak ilaç teslimatı yapmak zorundaysanız ya da elinizde bulunan ilaçları acil olarak hastalara ulaştırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve güvenli kuryelerimiz sayesinde ilaçlarınız zamanında vermiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.

Acil ilaç kurye hizmetlerimiz motorlu kuryeler ile sunulmaktadır. Bu sayede yoğun trafikte dahi kuryelerimiz hızlı bir şekilde hareket edebiliyorlar. Ayrıca İstanbul’un tüm semtleri için ilaç teslimatı en hızlı şekilde yapılmaktadır. Teslimatlar gerçekleştirildikten sonrada sizlere gerekli bilgi sms yolu ile aktarılacaktır. Sizde acil kurye hizmeti almak istiyorsanız 7/24 bizimle çalışabilir ve sunduğumuz hızlı kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul kurye kuruluşundan bu yana sizlere en kaliteli, güvenilir ve en hızlı hizmet için faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimizde gerek arabalı gerek motorlu personellerimiz siz değerli müşterilerimize her türlü gönderi hizmeti için çalışmaktadır. İnsan sağlığına önem veren şirketimiz Acil ilaç gönderi hizmetini de sizlere sunarak aynı şehirde ya da farklı bir şehirde yaşayan ve hasta olan yakınlarınız için de hizmetlerini sürdürmektedir. Sizlerin tercihleriyle teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak geliştirilen hizmetlerimiz memnuniyetinizi arttırmaktadır. Yaygın servis ağımızla İstanbul içi tüm gönderilerinizi aynı gün ulaştırmakla birlikte farklı bir şehre iletilmesi gereken gönderilerinizi de uçak kurye hizmetimizle aynı gün ulaştırıyoruz. Bir hastalığın tedavisinde acil ilaç gönderileriniz için de özel hizmet vermekteyiz. Bizler için insan sağlığı her şeyden önemlidir. Sizler de çağrı merkezimizi arayarak birçok gönderi seçeneğimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve acil ilaç gönderi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak bıraktığınız acil ilaç gönderi kaydınız vakit kaybetmeden personellerimiz ilacın alınacağı en yakın adrese yönlendirilmektedir. Mümkün olan en kısa sürede kapınıza gelen personellerimiz en güvenilir şekilde şirketimiz garantisiyle gönderilerinizi kapınızdan alarak gönderi adresiniz İstanbul içi ise aynı gün hatta birkaç saat içerisinde adresine ulaştırılmaktadır. İl dışı ilaç gönderileriniz ise sizlerden teslim alınarak hava alanı bulunan her noktaya aynı gün ulaşması için bu hizmeti veren uçak kurye acentesine teslim edilmektedir. Ayrıca gönderilerinizin adrese teslimatı sonrası çağrı merkezimize bırakacağınız iletişim adresine gönderinizin teslimatı gerçekleştiği bilgisi verilmektedir. Deneyimli personellerimizle sizler de insan sağlığı gibi acil bir durumda bizlerden yardım alabilir ve sevdiklerinizin belki de yaşama şansına vesile olabilirsiniz.

Sektörün artan rekabet ortamında sizlere hizmet için çalışan İstanbul kurye yenilikçi ve insan sağlığına önem veren anlayışıyla faaliyetlerini sürdürerek yoluna en hızlı şekilde devam etmektedir. Gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun (evrak, koli, paket ve özellikle ilaç) itina ile istediğiniz adresten alınarak teslimatı en hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışında sınır tanımayan şirketimiz birçok hizmet modeliyle karşınıza çıkarak sizlerin yüzünü güldürmektedir. 7 gün 24 saat kaliteli ve hızlı hizmet için çağrı merkezimizi sizler de arayabilirsiniz. Kendi sağlığınıza ve sevdiklerinizin sağlığına önem veriyorsanız acil ilaç gönderileriniz için sizlerin her an hizmetindeyiz. Sizler de yalnızca çağrı merkezimizi istediğiniz an arayarak sevdiklerinizin sağlığına dokunun. Sevdikleriniz sağlığına sizin vesilenizle kavuşsun, bizler de buna aracılık etmenin gururunu yaşayalım.