Anadolu Yakası Kurye

HEMEN Kurye Çağır0212 269 9222 0216 415 20 19

Dilovası Kurye

DİLOVASI KURYE

İstanbul kurye olarak faaliyete başladığımız kurye işinde alanımızı daha da yaygın hale getirerekdilovası kurye şubemizle de sizlere en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Gerek arabalı gerekse motorlu kurye hizmetlerimizle gece kurye, Express kurye, acil kurye, özel kurye gibi sınırsız gönderi seçeneklerimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Çağrı merkezimizi arayarak size uygun gönderi seçeneklerimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve gönderi kaydı bırakabilirsiniz. Bırakacağınız gönderi kaydı size en yakın Dilovası kurye personellerine iletilmektedir. 7/24 hizmetiyle kısa sürede kapınıza gelen kurye personellerimiz şirketimiz garantisinde gönderilerinizi teslim alarak mümkün olan en kısa sürede adrese ulaşımını sağlamaktadır.

En uygun fiyatlarla kaliteli hizmetin keyfini yaşayacağınız seçeneklerimizde gönderi sonra gönderinin teslimat raporu bırakacağınız iletişim adresine de bildirilmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışmalarımızdan ve personellerimizden sizler de memnun kalacaksınız.