Hizmetlerimiz

HEMEN Kurye Çağır0212 269 9222 0216 415 20 19

Gece Kurye

Gece Kurye

Gece acil olarak teslim edilmesi gereken paketleriniz ya da evraklarınız mı var? Gece kurye hizmeti sunan firmamız sayesinde artık saat kaç olursa olsun sizde acil olarak teslim edilmesi gereken paket ve evraklarınızı bize teslim edebilirsiniz. En kısa sürede kuryemiz yanınıza gelecek ve paketinizi alarak adrese teslim edecektir.

Kurye hizmeti sunarken sadece hızlı değil aynı zamanda güvenli taşımacılık hizmeti sunulmalıdır. %100 müşteri memnuniyeti ile hareket eden İstanbul kurye paketlerinizi özel korunaklı kasalar ile taşımakta ve size sunulan en hızlı kurye hizmetini sunmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetler içinde sizlerden en uygun fiyatlar talep edilmektedir. Sizde gece kurye hizmeti almak isterseniz İstanbul kurye olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Konumu itibariyle ticari faaliyeti yönünden oldukça zengin bir şehir olan İstanbul’un gün geçtikçe nüfusu artmakta ve buna bağlı olarak ticari faaliyetler çeşitlilik arz etmektedir. Yaşam standartlarının da yükselmesiyle birlikte bireysel araç kullanımının da artması trafiği haliyle yoğun hale getirmektedir. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde kaçınılmaz bir ihtiyaç haline gelen posta, evrak, koli gibi gönderiler girişimci niteliklere sahip kişiler tarafından taşıma ve gönderi işlemleri için yeni bir sektör oluşmuştur. Gönderi ihtiyaçlarınız için faaliyetlerini sürdüren İstanbul Kurye sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Yılların verdiği bilgi ve birikimle istikrarlı bir şekilde sektörde yükselişini sürdürerek artan rekabet ortamında tam anlamı ile yerini bulmuştur. Kaliteli ve güvenilir hizmette sınır tanımayan şirketimiz sizler için birçok gönderi seçeneğini bir arada sunarak tüm gönderi ihtiyaçlarınızda sizin yanınızda olmaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman teknik personellerimiz yaygın servis ağımızla gönderilerinizi her türlü hava koşullarında gönderilerinizin zamanında ulaşımını sağlamaktadır.

Gönderi ihtiyaçlarının artması nedeniyle daha kaliteli hizmet vermek adına arabalı kuryenin yanında motor kurye hizmeti de veren şirketimiz gece kurye gönderi seçeneğiyle de memnuniyetinizi iki katına çıkarmaktadır. Gece aklınıza gelen evraklarınız, koliniz ve buna benzer her türlü zamanında ulaştırılması gereken gönderileriniz için gece kurye olarak da hizmet vermekteyiz. Sizler de yalnızca çağrı merkezimizi arayarak gece kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Gecenin saat kaçı olursa olsun sizler için hizmetlerine devam eden şirketimiz personelleri kapınıza kadar gelmektedir. Çağrı merkezimize bıraktığınız gönderi kaydı vakit kaybetmeden size en yakın kurye personellerimize bildirilmektedir. Kısa sürede kapınıza gelen personellerimiz sizlerden gönderilerinizi teslim alarak şirketimiz garantisiyle gönderileriniz istenilen adrese zamanında ulaştırmaktadır. Ayrıca teslimat sonrası çağrı merkezimize gelen iletim raporu bırakacağınız iletişim adresinize de bildirilmektedir. Siz rahatlıkla uykunun keyfini çıkarırken gönderileriniz zamanında adresine ulaşmaktadır. En kaliteli hizmet yolunda her türlü gönderi ihtiyaçlarınıza cevap veren İstanbul kuryenin gece kurye hizmetlerinden sizler de memnun kalacaksınız. Daha birçok gönderi seçeneği bulunan şirketimizde size uygun gönderi seçeneğini mutlaka bulacaksınız. 7 gün 24 saat sizlere en kaliteli hizmet için çalışan şirketimizle gönderileriniz her şartta emin ellerde. Sizlerin tercihleriyle büyüyen ve gelişen şirketimiz yaygın servis ağıyla İstanbul içi tüm gönderileri aynı gün hatta birkaç saat içinde ulaşımını gerçekleştirmektedir. Artan gönderi ihtiyaçlarınızda gönderilerinizin yarattığı mali yükümlülükten de kurtulacaksınız. En uygun fiyatları da bulabileceğiniz şirketimizde sizler de cebinizden çok paralar çıkmadan ulaşan gönderilerinizin rahatlığını yaşayabilirsiniz.