Hizmetlerimiz

HEMEN Kurye Çağır0212 269 9222 0216 415 20 19

Moto Kurye

Moto Kurye

Acil kurye ihtiyaçlarınızda yanınızda olan İstanbul kurye sunduğu kurye hizmeti ile posta ve evraklarınızın zamanında adrese teslim edilmesini sağlıyor. Özellikle İstanbul gibi trafiği yoğun olan bir ilde yaşıyorsanız aklınızın gönderdiğiniz kuryelerde kalmaması için sizde güvenilir kurye firmaları ile çalışmalısınız. İstanbul kurye binlerce kişiye verdiği hizmet ve sahip olduğu referanslar ile size bu konuda en iyisini sunmaktadır.

Müşterilerimize hızlı kurye hizmeti sunabilmek için araçlı kuryelerin yanı sıra Moto kurye ekiplerimiz ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Bu sayede trafik yoğun dahi olsa motorlu kurye ekiplerimiz hiçbir engele takılmadan paket ve evraklarınızı zamanında adrese teslim edecektir. Bu sayede aklınız hiçbir şeye takılmada sizde günlük işlerinize devam edebileceksiniz.

Sektörün artan kurye ihtiyaçları göz önünde bulundurularak bir alternatif olarak geliştirilen hizmet modeli olarak karşınıza çıkan moto kuryeler, motosiklet kullanımını iyi bilen deneyimli kişilerden oluşmaktadır. İstanbul kurye son model arabalı araçlarının yanı sıra moto kurye hizmet seçenekleri ile de faaliyetlerini sürdürerek müşterilerini memnun etmektedir. Gönderilerin istenilen adrese daha hızlı ulaşmasını sağlayan moto kurye personelleri aynı zamanda İstanbul ve çevresinde önemli bir istihdam oluşturarak işsizliğin bir nebze de olsa önüne geçmektedir. Gizliliğe önem veren, motor kullanımında herhangi bir kusuru bulunmayan, motor kullanımını iyi bilen, yaptığı işe ve müşterilerine güler yüzlü hizmeti amaç edinen çoğu kişi moto kurye hizmetinde rahatlıkla çalışabilmektedir.

Kurye sektöründe kaliteli hizmeti hız ve performanslarıyla özdeşleştiren moto kurye personelleri güler yüzlü hizmetleriyle de dikkat çekerek memnuniyetinizi arttırmaktadır. İstanbul’un yoğun trafiğinde hemen hemen hemen her yerde karşılaşabileceğiniz personellerimiz siz müşterileri için adeta yollara ve zamana meydan okumaktadır. Motosiklet kullanımını zevk olarak gören kişiler şimdilerde zevkle yaptıkları gezilerden para kazanır duruma gelmiştir. Normal diğer arabalı araçlara göre yakıt tüketimi daha az olan motosikletler hem şirket hem de müşteriler açısından masrafları minimize etmek için güzel bir alternatiftir.

Daha önceleri yalnızca arabalı kurye hizmeti veren sektörün çok yaygın olmayan motor kullanımı sektörde artan ihtiyaçlar nedeniyle üretilen yaratıcı fikirler sayesinde ortaya çıkmıştır ve azımsanmayacak bir istihdam olanağı da böylelikle sağlanmaktadır. Sektörün ihtiyaç duyduğu en hızlı hizmeti siz değerli müşterilerimizin de benimsemesiyle artık gönderiler gönderi adresine en hızlı şekilde zamanında ulaşmaktadır. Arabalı kuryelerin giremediği dar sokaklara kadar girebilen, yoğun trafiğe aldırmadan rahatlıkla yoluna devam edebilen, karmaşık adres ve dar sokakların dert olmadığı, gönderinin gecikmesi ve buna benzer birçok sorun moto kurye sayesinde aşılmış durumdadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz yaygın servis ağı ile moto kurye hizmetlerinin sağladığı yararlardan faydalanarak sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Sizler de her türlü kurye hizmeti için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizden size en yakın yerde bulunan moto kurye servis personellerimiz yönlendirilerek en hızlı hizmet için kapınıza kadar geliyoruz. İstanbul kurye güvencesiyle alınan gönderileriniz teslimat adresine zamanında ulaştırılmaktadır. Gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun(evrak, palet, koli) en ekonomik koşullarda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca teslimat sonrası çağrı merkezine bırakacağınız iletişim adresine gönderinizin teslimatının gerçekleştiği bilgisi de iletilmektedir. Sizler için zaman, kaliteli hizmet ve güven önemliysemoto kurye servis personelleri 7/24 hizmetinizde.

Arabalı Kurye

ARABALI KURYE

İstanbul’un kalabalık nüfusunda kaliteli yaşam standardı çerçevesinde birçok aile kendi özel araçlarına sahiptir. Hal böyle olunca trafikte yoğun olmakta ve işletmeler için gönderi sıkıntıları baş göstermektedir. İşletmelerin gönderi sıkıntılarına çözüm olan şirketimiz yılların verdiği bilgi ve birikimle sizler için hizmet faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Son model arabalı araçları ve birçok gönderi seçenekleriyle sizler için çalışan şirketimiz gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun (evrak, koli, paket) adresinizden alarak gönderi adresine teslimatını zamanında gerçekleştirmektedir. Teknolojinin yakından takip edilmesi ve teknolojinin sunduğu imkanların hizmetlere yansıması sizler için de büyük rahatlık sağlamaktadır. Gönderinizin takip ve akıbetini çağrı merkezimizden öğrenebileceğiniz gibi internet üzerinden de yapabilmektesiniz. Taşınması kolay evrak ve paket gibi gönderileriniz moto kurye personellerimiz tarafında hızla istenilen adrese ulaştırılmaktadır. Araçla taşınması gereken gönderileriniz arabalı kurye personellerimiz tarafından itina ile alınarak istenilen adrese ulaştırılmaktadır. Gerek arabalı kurye personellerimiz, gerekse moto kurye personellerimiz deneyimli kişilerden oluşmakla birlikte sizlere en kaliteli ve güler yüzlü hizmet için çalışmaktadır. Arabalı kuryepersonellerimiz sayesinde taşıması ağır gönderilerinizi artık zahmete girmeden en uygun fiyatlarla kolaylıkla gönderebilirsiniz. Sevdiğiniz yakınınıza bir hediye ya da yığınlaşan evraklarınızın ağırlığı hemen her türlü gönderinizi bizimle güvenle iletebilirsiniz.

Sektörün artan ihtiyaçlarının yakın takipçisi olan şirketimiz, tüm ihtiyaçlarınıza çözüm üreterek memnuniyetinizi arttırmaktadır. Sizlerin tercihleriyle istikrarlı bir şekilde büyüyen şirketimizin yaygın servis ağı ile İstanbul içi her noktaya gönderilerinizin teslimatı aynı gün gerçekleştirilmektedir. İstanbul’un hangi semtinde olursanız olun gönderileriniz istediğiniz adresten en kısa sürede alınarak istediğiniz adrese teslim edilmektedir. Bizlere çağrı merkezimiz arayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak ve seçeceğiniz gönderi alternatiflerine göre bırakacağınız operasyon kaydı gerek son model araçlarla arabalı kurye personellerimiz gerekse motosiklet kullanımını iyi bilen moto kurye personellerimiz anında yönlendirilmektedir. Gönderi kaydını bıraktığınızda gönderinin alınacağı adrese en yakın yerde bulunan personeller yönlendirilmektedir. Kısa sürede kapınıza kadar gelen personellerimiz güler yüzlü hizmetle ve şirketimiz garantisiyle aldığı gönderilerinizi şartlar ne olursa olsun güvenilir şekilde adresine ulaştırmaktadır. Ayrıca teslimat sonrası çağrı merkezimize bırakacağınız iletişim adresinize gönderinizin ulaştığı bilgisi vakit kaybetmeden iletilmektedir. En uygun fiyatları bulabileceğiniz şirketimiz sizler için çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir. Sizler de 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren çağrı merkezimizi arayarak gönderi kaydı bırakabilir, zamanında ulaşan gönderilerinizin keyfini yaşayabilirsiniz. Kaliteli, güvenilir, hızlı ve en ekonomik gönderi için İstanbul kurye size yeter.

Uçak Kargo

Tüm Türkiye’ ye dünyaya kapıdan kapıya teslimat sadece İstanbul kurye’ de! Sizde Uçak kargo hizmetimizden yararlanmak adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

UÇAK KURYE

Farklı bir şehre iletilmesi gereken gönderilerinizin aciliyet durumu mu söz konusu. İstanbul kurye birçok gönderi seçeneğiyle sizlere uçak kurye hizmetini de sunmaktadır. Artan trafik yoğunluğu gönderilerinizin gecikmesine mi sebep oluyor. Sizler de il dışı gönderileriniz için bizleri arayabilir veuçak kurye hizmetimizden en hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin hava alanı bulunan tüm noktasına aynı gün içerisinde adresten adrese teslimatını sağlıyoruz. Hava yolu ve şirketimiz güvencesiyle gönderilerinizin teslimatı zamanında gerçekleşmektedir.

Artan nüfus, kalabalıklaşan şehirler, yaygın hale gelen bireysel araç kullanımı karayollarında trafiğin aksamasına neden olurken gönderilerinizin gecikme ihtimali bulunmaktadır. Ancak şirketimiz yılların verdiği bilgi, birikim ve deneyimle en kaliteli hizmeti amaç edinerek uçak kurye olmak üzere birçok hizmet alternatifi geliştirip uygulayarak faaliyetlerini sürdürmekte ve memnuniyetinizi arttırmaktadır. Artan rekabet ortamında sizlerin tercihleriyle yerini bulan şirketimiz istikrarlı bir şekilde büyümekte ve hizmetlerine her geçen gün yenilerini eklemektedir. Deneyimli personelleri ve uzman kadrosuyla yaygın servis ağına sahip olan şirketimiz İstanbul içi tüm gönderilerinizi aynı gün teslim ederken il dışı gönderilerinizi de uçak kurye hizmeti aracılığıyla aynı gün teslim etmektedir. Sizler de yalnızca çağrı merkezimizi arayarak hizmet alternatiflerimiz içerisinde uçak kurye hizmetini seçerek koltuğunuza yaslanabilirsiniz. Gönderinizin niteliğine göre gerek arabalı gerekse motorlu kurye personellerimizden size en yakın yerde bulunan personellerimiz yönlendirilerek kısa sürede gönderilerinizi sizlerden şirketimiz garantisiyle teslim almaktadır. Sizlerden alınan gönderi en yakın uçak kargo acentesine teslim edilmektedir. En hızlı taşımacılık sistemiyle güvenilir kurye hizmetini amaç edinen şirketimiz sizlere zamandan tasarruf sağlamaktadır. Personellerimiz verilen eğitimlerle en kaliteli hizmet için aralıksız çalışmaktadır. Memnuniyetiniz ve gönderileriniz bizim için değerlidir. Birçok gönderi seçeneğinin bir arada bulunduğu şirketimizde en hızlı ve güvenilir kurye hizmeti ile sizin ve sevdiklerinizin yüzünü güldürüyoruz. Son anda hatırladığınız özel günleriniz için sevdiklerinizi sevindirmenin ve onu hatırladığınızı hissettirmenin en güzel yolu bir hediyeden ve bizim aracılığımızdan geçer. Yanında olamadığınız için üzülen değer verdiğiniz kişileri küçücük bir hediye ile mutlu edebilirsiniz. Trafiğe takılmadan aynı gün içerisinde il dışı gönderilerinizi hava alanı bulunan tüm noktalara aynı gün ulaştırıyoruz. Sizler de beklemediği anda sevdiklerinizi şaşırtmak ya da işletmeniz açısından ulaşması gereken acil evrak ya da koli, paket gibi gönderilerinizi uçak kurye hizmetimiz ile rahatlıkla il dışına gönderebilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmet için 7 gün 24 saat hizmet veren şirketimiz sizlerin tercihleriyle bir çığ gibi büyümektedir. Zamanında ulaşan gönderilerinizin rahatlığını yaşamak için bizi tercih edin.

Online Kayıt

İstanbul kurye ile kurye çağırmak çok kolay! Tek tık ile online olarak moto kurye çağırabilirsiniz. Gönderileriniz normal gönderimlerde 1-3 saat, express gönderimlerinizde 1-2 saat arasında teslim edilebilmektedir.

 

Gece kurye ve acil ilaç gönderilerinizde bizlere telefon numaralarımızdan ulaşmanızı rica ederiz

Acil İlaç

Acil İlaç Kurye

Acil ilaç teslimatlarını İstanbul kurye kalitesi ile sizlere sunuyoruz. Sizde nerede olursanız olun İstanbul içerisinde acil olarak ilaç teslimatı yapmak zorundaysanız ya da elinizde bulunan ilaçları acil olarak hastalara ulaştırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hızlı ve güvenli kuryelerimiz sayesinde ilaçlarınız zamanında vermiş olduğunuz adrese teslim edilecektir.

Acil ilaç kurye hizmetlerimiz motorlu kuryeler ile sunulmaktadır. Bu sayede yoğun trafikte dahi kuryelerimiz hızlı bir şekilde hareket edebiliyorlar. Ayrıca İstanbul’un tüm semtleri için ilaç teslimatı en hızlı şekilde yapılmaktadır. Teslimatlar gerçekleştirildikten sonrada sizlere gerekli bilgi sms yolu ile aktarılacaktır. Sizde acil kurye hizmeti almak istiyorsanız 7/24 bizimle çalışabilir ve sunduğumuz hızlı kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.

İstanbul kurye kuruluşundan bu yana sizlere en kaliteli, güvenilir ve en hızlı hizmet için faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimizde gerek arabalı gerek motorlu personellerimiz siz değerli müşterilerimize her türlü gönderi hizmeti için çalışmaktadır. İnsan sağlığına önem veren şirketimiz Acil ilaç gönderi hizmetini de sizlere sunarak aynı şehirde ya da farklı bir şehirde yaşayan ve hasta olan yakınlarınız için de hizmetlerini sürdürmektedir. Sizlerin tercihleriyle teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak geliştirilen hizmetlerimiz memnuniyetinizi arttırmaktadır. Yaygın servis ağımızla İstanbul içi tüm gönderilerinizi aynı gün ulaştırmakla birlikte farklı bir şehre iletilmesi gereken gönderilerinizi de uçak kurye hizmetimizle aynı gün ulaştırıyoruz. Bir hastalığın tedavisinde acil ilaç gönderileriniz için de özel hizmet vermekteyiz. Bizler için insan sağlığı her şeyden önemlidir. Sizler de çağrı merkezimizi arayarak birçok gönderi seçeneğimiz hakkında detaylı bilgi alabilir ve acil ilaç gönderi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Çağrı merkezimizi arayarak bıraktığınız acil ilaç gönderi kaydınız vakit kaybetmeden personellerimiz ilacın alınacağı en yakın adrese yönlendirilmektedir. Mümkün olan en kısa sürede kapınıza gelen personellerimiz en güvenilir şekilde şirketimiz garantisiyle gönderilerinizi kapınızdan alarak gönderi adresiniz İstanbul içi ise aynı gün hatta birkaç saat içerisinde adresine ulaştırılmaktadır. İl dışı ilaç gönderileriniz ise sizlerden teslim alınarak hava alanı bulunan her noktaya aynı gün ulaşması için bu hizmeti veren uçak kurye acentesine teslim edilmektedir. Ayrıca gönderilerinizin adrese teslimatı sonrası çağrı merkezimize bırakacağınız iletişim adresine gönderinizin teslimatı gerçekleştiği bilgisi verilmektedir. Deneyimli personellerimizle sizler de insan sağlığı gibi acil bir durumda bizlerden yardım alabilir ve sevdiklerinizin belki de yaşama şansına vesile olabilirsiniz.

Sektörün artan rekabet ortamında sizlere hizmet için çalışan İstanbul kurye yenilikçi ve insan sağlığına önem veren anlayışıyla faaliyetlerini sürdürerek yoluna en hızlı şekilde devam etmektedir. Gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun (evrak, koli, paket ve özellikle ilaç) itina ile istediğiniz adresten alınarak teslimatı en hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Kaliteli hizmet anlayışında sınır tanımayan şirketimiz birçok hizmet modeliyle karşınıza çıkarak sizlerin yüzünü güldürmektedir. 7 gün 24 saat kaliteli ve hızlı hizmet için çağrı merkezimizi sizler de arayabilirsiniz. Kendi sağlığınıza ve sevdiklerinizin sağlığına önem veriyorsanız acil ilaç gönderileriniz için sizlerin her an hizmetindeyiz. Sizler de yalnızca çağrı merkezimizi istediğiniz an arayarak sevdiklerinizin sağlığına dokunun. Sevdikleriniz sağlığına sizin vesilenizle kavuşsun, bizler de buna aracılık etmenin gururunu yaşayalım.

Gece Kurye

Gece Kurye

Gece acil olarak teslim edilmesi gereken paketleriniz ya da evraklarınız mı var? Gece kurye hizmeti sunan firmamız sayesinde artık saat kaç olursa olsun sizde acil olarak teslim edilmesi gereken paket ve evraklarınızı bize teslim edebilirsiniz. En kısa sürede kuryemiz yanınıza gelecek ve paketinizi alarak adrese teslim edecektir.

Kurye hizmeti sunarken sadece hızlı değil aynı zamanda güvenli taşımacılık hizmeti sunulmalıdır. %100 müşteri memnuniyeti ile hareket eden İstanbul kurye paketlerinizi özel korunaklı kasalar ile taşımakta ve size sunulan en hızlı kurye hizmetini sunmaktadır. Ayrıca sunduğumuz hizmetler içinde sizlerden en uygun fiyatlar talep edilmektedir. Sizde gece kurye hizmeti almak isterseniz İstanbul kurye olarak bizi tercih edebilirsiniz.

Konumu itibariyle ticari faaliyeti yönünden oldukça zengin bir şehir olan İstanbul’un gün geçtikçe nüfusu artmakta ve buna bağlı olarak ticari faaliyetler çeşitlilik arz etmektedir. Yaşam standartlarının da yükselmesiyle birlikte bireysel araç kullanımının da artması trafiği haliyle yoğun hale getirmektedir. Özellikle İstanbul gibi büyük bir şehirde kaçınılmaz bir ihtiyaç haline gelen posta, evrak, koli gibi gönderiler girişimci niteliklere sahip kişiler tarafından taşıma ve gönderi işlemleri için yeni bir sektör oluşmuştur. Gönderi ihtiyaçlarınız için faaliyetlerini sürdüren İstanbul Kurye sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için çalışmalarına devam etmektedir. Yılların verdiği bilgi ve birikimle istikrarlı bir şekilde sektörde yükselişini sürdürerek artan rekabet ortamında tam anlamı ile yerini bulmuştur. Kaliteli ve güvenilir hizmette sınır tanımayan şirketimiz sizler için birçok gönderi seçeneğini bir arada sunarak tüm gönderi ihtiyaçlarınızda sizin yanınızda olmaktadır. Güler yüzlü ve alanında uzman teknik personellerimiz yaygın servis ağımızla gönderilerinizi her türlü hava koşullarında gönderilerinizin zamanında ulaşımını sağlamaktadır.

Gönderi ihtiyaçlarının artması nedeniyle daha kaliteli hizmet vermek adına arabalı kuryenin yanında motor kurye hizmeti de veren şirketimiz gece kurye gönderi seçeneğiyle de memnuniyetinizi iki katına çıkarmaktadır. Gece aklınıza gelen evraklarınız, koliniz ve buna benzer her türlü zamanında ulaştırılması gereken gönderileriniz için gece kurye olarak da hizmet vermekteyiz. Sizler de yalnızca çağrı merkezimizi arayarak gece kurye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Gecenin saat kaçı olursa olsun sizler için hizmetlerine devam eden şirketimiz personelleri kapınıza kadar gelmektedir. Çağrı merkezimize bıraktığınız gönderi kaydı vakit kaybetmeden size en yakın kurye personellerimize bildirilmektedir. Kısa sürede kapınıza gelen personellerimiz sizlerden gönderilerinizi teslim alarak şirketimiz garantisiyle gönderileriniz istenilen adrese zamanında ulaştırmaktadır. Ayrıca teslimat sonrası çağrı merkezimize gelen iletim raporu bırakacağınız iletişim adresinize de bildirilmektedir. Siz rahatlıkla uykunun keyfini çıkarırken gönderileriniz zamanında adresine ulaşmaktadır. En kaliteli hizmet yolunda her türlü gönderi ihtiyaçlarınıza cevap veren İstanbul kuryenin gece kurye hizmetlerinden sizler de memnun kalacaksınız. Daha birçok gönderi seçeneği bulunan şirketimizde size uygun gönderi seçeneğini mutlaka bulacaksınız. 7 gün 24 saat sizlere en kaliteli hizmet için çalışan şirketimizle gönderileriniz her şartta emin ellerde. Sizlerin tercihleriyle büyüyen ve gelişen şirketimiz yaygın servis ağıyla İstanbul içi tüm gönderileri aynı gün hatta birkaç saat içinde ulaşımını gerçekleştirmektedir. Artan gönderi ihtiyaçlarınızda gönderilerinizin yarattığı mali yükümlülükten de kurtulacaksınız. En uygun fiyatları da bulabileceğiniz şirketimizde sizler de cebinizden çok paralar çıkmadan ulaşan gönderilerinizin rahatlığını yaşayabilirsiniz.