Hizmetlerimiz

HEMEN Kurye Çağır0212 269 9222 0216 415 20 19

Moto Kurye

Moto Kurye

Acil kurye ihtiyaçlarınızda yanınızda olan İstanbul kurye sunduğu kurye hizmeti ile posta ve evraklarınızın zamanında adrese teslim edilmesini sağlıyor. Özellikle İstanbul gibi trafiği yoğun olan bir ilde yaşıyorsanız aklınızın gönderdiğiniz kuryelerde kalmaması için sizde güvenilir kurye firmaları ile çalışmalısınız. İstanbul kurye binlerce kişiye verdiği hizmet ve sahip olduğu referanslar ile size bu konuda en iyisini sunmaktadır.

Müşterilerimize hızlı kurye hizmeti sunabilmek için araçlı kuryelerin yanı sıra Moto kurye ekiplerimiz ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Bu sayede trafik yoğun dahi olsa motorlu kurye ekiplerimiz hiçbir engele takılmadan paket ve evraklarınızı zamanında adrese teslim edecektir. Bu sayede aklınız hiçbir şeye takılmada sizde günlük işlerinize devam edebileceksiniz.

Sektörün artan kurye ihtiyaçları göz önünde bulundurularak bir alternatif olarak geliştirilen hizmet modeli olarak karşınıza çıkan moto kuryeler, motosiklet kullanımını iyi bilen deneyimli kişilerden oluşmaktadır. İstanbul kurye son model arabalı araçlarının yanı sıra moto kurye hizmet seçenekleri ile de faaliyetlerini sürdürerek müşterilerini memnun etmektedir. Gönderilerin istenilen adrese daha hızlı ulaşmasını sağlayan moto kurye personelleri aynı zamanda İstanbul ve çevresinde önemli bir istihdam oluşturarak işsizliğin bir nebze de olsa önüne geçmektedir. Gizliliğe önem veren, motor kullanımında herhangi bir kusuru bulunmayan, motor kullanımını iyi bilen, yaptığı işe ve müşterilerine güler yüzlü hizmeti amaç edinen çoğu kişi moto kurye hizmetinde rahatlıkla çalışabilmektedir.

Kurye sektöründe kaliteli hizmeti hız ve performanslarıyla özdeşleştiren moto kurye personelleri güler yüzlü hizmetleriyle de dikkat çekerek memnuniyetinizi arttırmaktadır. İstanbul’un yoğun trafiğinde hemen hemen hemen her yerde karşılaşabileceğiniz personellerimiz siz müşterileri için adeta yollara ve zamana meydan okumaktadır. Motosiklet kullanımını zevk olarak gören kişiler şimdilerde zevkle yaptıkları gezilerden para kazanır duruma gelmiştir. Normal diğer arabalı araçlara göre yakıt tüketimi daha az olan motosikletler hem şirket hem de müşteriler açısından masrafları minimize etmek için güzel bir alternatiftir.

Daha önceleri yalnızca arabalı kurye hizmeti veren sektörün çok yaygın olmayan motor kullanımı sektörde artan ihtiyaçlar nedeniyle üretilen yaratıcı fikirler sayesinde ortaya çıkmıştır ve azımsanmayacak bir istihdam olanağı da böylelikle sağlanmaktadır. Sektörün ihtiyaç duyduğu en hızlı hizmeti siz değerli müşterilerimizin de benimsemesiyle artık gönderiler gönderi adresine en hızlı şekilde zamanında ulaşmaktadır. Arabalı kuryelerin giremediği dar sokaklara kadar girebilen, yoğun trafiğe aldırmadan rahatlıkla yoluna devam edebilen, karmaşık adres ve dar sokakların dert olmadığı, gönderinin gecikmesi ve buna benzer birçok sorun moto kurye sayesinde aşılmış durumdadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz yaygın servis ağı ile moto kurye hizmetlerinin sağladığı yararlardan faydalanarak sizlere en hızlı ve kaliteli hizmeti ayağınıza kadar getirmektedir. Sizler de her türlü kurye hizmeti için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezimizden size en yakın yerde bulunan moto kurye servis personellerimiz yönlendirilerek en hızlı hizmet için kapınıza kadar geliyoruz. İstanbul kurye güvencesiyle alınan gönderileriniz teslimat adresine zamanında ulaştırılmaktadır. Gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun(evrak, palet, koli) en ekonomik koşullarda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ayrıca teslimat sonrası çağrı merkezine bırakacağınız iletişim adresine gönderinizin teslimatının gerçekleştiği bilgisi de iletilmektedir. Sizler için zaman, kaliteli hizmet ve güven önemliysemoto kurye servis personelleri 7/24 hizmetinizde.