Hizmetlerimiz

HEMEN Kurye Çağır0212 269 9222 0216 415 20 19

Uçak Kargo

Tüm Türkiye’ ye dünyaya kapıdan kapıya teslimat sadece İstanbul kurye’ de! Sizde Uçak kargo hizmetimizden yararlanmak adına bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

UÇAK KURYE

Farklı bir şehre iletilmesi gereken gönderilerinizin aciliyet durumu mu söz konusu. İstanbul kurye birçok gönderi seçeneğiyle sizlere uçak kurye hizmetini de sunmaktadır. Artan trafik yoğunluğu gönderilerinizin gecikmesine mi sebep oluyor. Sizler de il dışı gönderileriniz için bizleri arayabilir veuçak kurye hizmetimizden en hızlı şekilde yararlanabilirsiniz. Türkiye’nin hava alanı bulunan tüm noktasına aynı gün içerisinde adresten adrese teslimatını sağlıyoruz. Hava yolu ve şirketimiz güvencesiyle gönderilerinizin teslimatı zamanında gerçekleşmektedir.

Artan nüfus, kalabalıklaşan şehirler, yaygın hale gelen bireysel araç kullanımı karayollarında trafiğin aksamasına neden olurken gönderilerinizin gecikme ihtimali bulunmaktadır. Ancak şirketimiz yılların verdiği bilgi, birikim ve deneyimle en kaliteli hizmeti amaç edinerek uçak kurye olmak üzere birçok hizmet alternatifi geliştirip uygulayarak faaliyetlerini sürdürmekte ve memnuniyetinizi arttırmaktadır. Artan rekabet ortamında sizlerin tercihleriyle yerini bulan şirketimiz istikrarlı bir şekilde büyümekte ve hizmetlerine her geçen gün yenilerini eklemektedir. Deneyimli personelleri ve uzman kadrosuyla yaygın servis ağına sahip olan şirketimiz İstanbul içi tüm gönderilerinizi aynı gün teslim ederken il dışı gönderilerinizi de uçak kurye hizmeti aracılığıyla aynı gün teslim etmektedir. Sizler de yalnızca çağrı merkezimizi arayarak hizmet alternatiflerimiz içerisinde uçak kurye hizmetini seçerek koltuğunuza yaslanabilirsiniz. Gönderinizin niteliğine göre gerek arabalı gerekse motorlu kurye personellerimizden size en yakın yerde bulunan personellerimiz yönlendirilerek kısa sürede gönderilerinizi sizlerden şirketimiz garantisiyle teslim almaktadır. Sizlerden alınan gönderi en yakın uçak kargo acentesine teslim edilmektedir. En hızlı taşımacılık sistemiyle güvenilir kurye hizmetini amaç edinen şirketimiz sizlere zamandan tasarruf sağlamaktadır. Personellerimiz verilen eğitimlerle en kaliteli hizmet için aralıksız çalışmaktadır. Memnuniyetiniz ve gönderileriniz bizim için değerlidir. Birçok gönderi seçeneğinin bir arada bulunduğu şirketimizde en hızlı ve güvenilir kurye hizmeti ile sizin ve sevdiklerinizin yüzünü güldürüyoruz. Son anda hatırladığınız özel günleriniz için sevdiklerinizi sevindirmenin ve onu hatırladığınızı hissettirmenin en güzel yolu bir hediyeden ve bizim aracılığımızdan geçer. Yanında olamadığınız için üzülen değer verdiğiniz kişileri küçücük bir hediye ile mutlu edebilirsiniz. Trafiğe takılmadan aynı gün içerisinde il dışı gönderilerinizi hava alanı bulunan tüm noktalara aynı gün ulaştırıyoruz. Sizler de beklemediği anda sevdiklerinizi şaşırtmak ya da işletmeniz açısından ulaşması gereken acil evrak ya da koli, paket gibi gönderilerinizi uçak kurye hizmetimiz ile rahatlıkla il dışına gönderebilirsiniz. Sizlere en kaliteli hizmet için 7 gün 24 saat hizmet veren şirketimiz sizlerin tercihleriyle bir çığ gibi büyümektedir. Zamanında ulaşan gönderilerinizin rahatlığını yaşamak için bizi tercih edin.